Karaoke zabava 28.12. 2011 - 2012

OBAVEŠTENJE

Učenici Tehničke škole ,,Nikola Tesla“, u organizaciji Đačkog parlamenta škole, tradicionalno i ove godine, organizuju  novogodišnju Karaoke zabavu dana 28.12.2011.g.

Karaoke zabava, ove godine prerasta u pravi i prvi Muzički festival u našoj opštini.

Pod sloganom ,, Tu smo gde smo,možemo još dalje-pesmom i kad je nemoguće“, želimo da  animiramo što veći broj naših vršnjaka i da  bar na  trenutak zaboravimo surovu svakodnevnicu  ograničenu bodljikavom žicom i neizvesnošću.

Ideja je da napravimo veselu, takmičarsku atmosferu u kojoj će učestvovati  srednjoškolci i osmaci sa teritorije naše i drugih opština.

Ovom prilikom, pozivamo  Vas  da  se odazovete u što većem broju.

Potrebno je  da se na nivou škole formiraju  ekipe koje će biti  prijavljene pedagogu naše škole , najkasnije do  20.12.2011.g.

Učenici se mogu takmičiti pojedinačno ili grupno. Svaki pojedinac ili  ekipa će nastupati sa unapred pripremljenom pesmom (scenskim nastupom, kostimima..)

Žiri neće nagrađivati samo najbolje interpretiranu  pesmu, već čitav  scenski nastup, pa se potrudite da budete što kreativniji.

Najuspešniji takmičar ili  takmičari na ovoj večeri druženja  i muzike, biće nagrađeni vrednim  novčanim  nagradama, za koje će se pobrinuti naši darodavci-sponzori, od kojih Opština Leposavić, kao generalni sponzor najboljem učesniku  daruje 25.000 dinara.

Goste i publiku očekuju nagrade iznenađenja, pa Vas takođe molimo,  da ulaznice koje budete ovom prilikom kupili sačuvate.

O mestu i tačnom vremenu održavanja, obavestićemo Vas naknadno.

Molimo Vas da podatke o učesnicima vašeg odeljenja, sa imenima i prezimenima učenika, brojem ekipa i nazivima pesama, dostavite koordinatoru Đačkog parlamenta, pedagogu škole,  najkasnije do 20.12.2012.g.

U Leposaviću

Dana 06.12.2011.g.

Koordinator za rad Đačkog parlamenta:

Milica Glođović-pedagog