Maskembal - 17.02.2011

Povodom Dana zaljubljenih , Đački parlament na inicijativu maturanata Tehničke škole „Nikola Tesla“ su 17. februara 2011. godine organizovali Veliku ljubavnu maskaradu na kojoj je bilo mnoštvo iznenađenja i puno zabave.

Veče su započeli parovi koji su stihovima prilagođenim svojim maskama gostima ukazali na temu večeri-ljubav.

Nakon toga učenici su program upotpunili predstavom-skečevima iz serije „Neki novi klinci“.

U skladu sa nazivom, veliki broj učenika je bio pod maskama, pa je žiri koji su činili profesori: Olivera Milisavljević, Aleksandra Balović i Milan Mihajlović, imao težak zadatak da odabere najkreativniju masku Tehničke škole, najkreativniju masku Osnovne škole i najlepši par pod maskama. Učenici su pokazali veliku kreativnost u maskiranju, pa žiri nije imao na malo lak zadatak. Ali pobednici su odabrani:

-za najkreativniju masku Tehničke škole novčanu nagradu od 5000 dinara dobio je Mladen Milenković, čija je tema maske bila „Đavo“;

-za najkreativniju masku Osnovne škole novčanu nagradu od 5000 dinara dobila je Jovana Jovanović čija je tema maske bila „Džoker“;

-i za najlepši par pod maskama, koji je bio izabran tokom plesa parova, izabrani su Sandra Jerović i Milan Planić koji će uživati u romantičnoj večeri u kafani „Lovac“.

Ali i profesori su pokazali veliku kreativnost u maskiranju, pa je izabrana i najkreativnija profesorska maska, a koju je izabrao učenički žiri koji su činili: Tijana Perović, Danica Jakovljević i Mihajlo Milanović.

Večeru za dvoje u kafani „Lovac“, kao nagradu, dobili su profesori: Danijela Panajotović čija je tema maske bila „Kineskinja“ i Milan Mihajlović čija je tema maske bila „Mačak u čizmama“.

A za učešće na literarnom konkursu „Iz dnevnika zaljubljenih“ nagradu-vrednu knjigu, dobila je Anđela Ilić iz odeljenja G21.

Iznenađenje večeri je bila igra koju su mnogi zaboravili, pa su imali priliku da je se podsete te večeri. To je limbo dens u kome su učenici pokazali veliku spretnost, ali nagradu je odnela Sandra Jerović.

Imali smo i gosta iznenađenja, mladu zvezdu u usponu-Borisa Georgijeva koji je goste raznežio prelepim baladama i uveselio bržim pesmama, ali i anđeoskim glasom.

Na kraju večeri usledila je i žurka na kojoj su učenici, a i profesori uživali đuskajući i pevajući.

Utisci o našoj maloj maskaradi su fantastični!!!

Organizatori: Danijela Panajotović- prof. engleskog, Jelena Kostić prof. srpskog jezika i književnosti , su uz pomoć pedagoga škole Milice Glođović i ekipe za scenski aranžman na čelu sa Aleksandrom Balović prof. likovne kulture, dobili velike komplimente za kreativnost i za stvaranje jako prijatne i opuštene atmosfere.

Zahvaljujemo se svima na prisustvu i nadamo se da će ovakvih događaja biti još mnogo, jer u školi, osim što učimo, treba i da se zabavimo i da stvaramo njlepše trenutke.

Galeriju forografija možete pogledati preko sledećeg linka.